0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

PREVÁDZKA JE ZATVORENÁ

Product was successfully added to your shopping cart.

TIPY NA DARČEKY

Nastaviť zostupne

   

položiek: 9

 1. Svietiaca lucerna

  Originálny darček, ktorý určite poteší každého.* Led svietidlo, len na vnútorné použitie * Batéria 2x AA, nie je súčasťou balenia * 20x13 cm
 2. Drevená pokladnička

  Moderná a zároveň vtipná drevená pokladnička.Rozmer: 15,8 x 15,8Donáška prostredníctvom kuriéra, respektíve doba dodania je podmienená dňom objednania. To znamená, že OBJEDNÁVKA VYKONANÁ CEZ E-SHOP DO 11:00 BUDE DORUČENÁ V NASLEDUJÚCI DEŇ.OSPRAVEDLŇUJEME SA, ALE Z DÔVODU SÚČASNEJ SITUÁCIE A BEZPEČNOSTNÝCH POŽIADAVIEK PREPRAVNEJ SPOLOČNOSTI AKCEPTUJEME AŽ DO ODVOLANIA IBA PLATBU KARTOU. Možnosť platby na dobierku nie je možná. Ďakujeme za pochopenie!
 3. Set párových vínových pohárov

  Štýlový set pohárov, vhodný ako darček na svadbu, či milovanú osobu.
 4. Boxík pre pani učiteľku

  Milé poďakovanie pre pani učiteľku.Kvety sú pôvodom z Holandska.Donáška prostredníctvom kuriéra, respektíve doba dodania je podmienená dňom objednania. To znamená, že OBJEDNÁVKA VYKONANÁ CEZ E-SHOP DO 11:30 BUDE DORUČENÁ V NASLEDUJÚCI DEŇ.
 5. Darčekový set Mr. and Mrs. II.

  Nádherný darček pre novomanželov.Set obsahuje:- svietiaca lucerna - pokladnička - párové panákyDonáška prostredníctvom kuriéra, respektíve doba dodania je podmienená dňom objednania. To znamená, že OBJEDNÁVKA VYKONANÁ CEZ E-SHOP DO 11:30 BUDE DORUČENÁ V NASLEDUJÚCI DEŇ.OSPRAVEDLŇUJEME SA, ALE Z DÔVODU SÚČASNEJ SITUÁCIE A BEZPEČNOSTNÝCH POŽIADAVIEK PREPRAVNEJ SPOLOČNOSTI AKCEPTUJEME AŽ DO ODVOLANIA IBA PLATBU KARTOU. Možnosť platby na dobierku nie je možná. Ďakujeme za pochopenie!
 6. Box Moja Láska

  Spojenie dobrej čokolády a nádherných kvetov ja zaručený recept pre potešenie svojich milovaných.Farebnosť kytice sa môže líšiť v závislosti od aktuálnej dostupnosti kvetov.Kvety sú pôvodom z Holandska.Predajňa je od 15.3.2021 do 21.3.2021 z technických príčin ZATVORENÁ!Donáška prostredníctvom kuriéra, respektíve doba dodania je podmienená dňom objednania. To znamená, že OBJEDNÁVKA VYKONANÁ CEZ E-SHOP DO 11:30 BUDE DORUČENÁ V NASLEDUJÚCI DEŇ.OSPRAVEDLŇUJEME SA, ALE Z DÔVODU SÚČASNEJ SITUÁCIE A BEZPEČNOSTNÝCH POŽIADAVIEK PREPRAVNEJ SPOLOČNOSTI AKCEPTUJEME AŽ DO ODVOLANIA IBA PLATBU KARTOU. Možnosť platby na dobierku nie je možná. Ďakujeme za pochopenie!
 7. Darčekový set Mr. and Mrs. I.

  Darčekový balíček pre novomanželov.Set obsahuje: - svietiaca lucerna - pokladnička - vínové poháreDonáška prostredníctvom kuriéra, respektíve doba dodania je podmienená dňom objednania. To znamená, že OBJEDNÁVKA VYKONANÁ CEZ E-SHOP DO 11:30 BUDE DORUČENÁ V NASLEDUJÚCI DEŇ.OSPRAVEDLŇUJEME SA, ALE Z DÔVODU SÚČASNEJ SITUÁCIE A BEZPEČNOSTNÝCH POŽIADAVIEK PREPRAVNEJ SPOLOČNOSTI AKCEPTUJEME AŽ DO ODVOLANIA IBA PLATBU KARTOU. Možnosť platby na dobierku nie je možná. Ďakujeme za pochopenie!
 8. Kvetinový box Grand L

  Nádherný kvetinový box Grand L ohúri hádam každého. Box je farebný, bohatý a moderný.

  Zloženie: slnečnica, gerbera, trsová ruža, chryzantéma, trsový karafiát a tulipán.

  Farebnosť sa môže líšiť v závislosti od aktuálnej dostupnosti kvetov.

  Vzhľadom na vyššiu hmotnosť boxu je donáška možná len v Lučenci alebo blízkom okolí, kuriérom DPD tento box nezasielame.

  Vzhľadom na aktuálnu situáciu okolo COVID-19 je náš e-shop obmedzený v rámci výberu kytíc, dôvodom je nepravidelné zásobovanie kvetov. Donáška prostredníctvom kuriéra, respektíve doba dodania je podmienená dňom objednania. To znamená, že OBJEDNÁVKA VYKONANÁ CEZ E-SHOP DO 11:30 BUDE DORUČENÁ V NASLEDUJÚCI DEŇ. OSPRAVEDLŇUJEME SA, ALE Z DÔVODU SÚČASNEJ SITUÁCIE A BEZPEČNOSTNÝCH POŽIADAVIEK PREPRAVNEJ SPOLOČNOSTI AKCEPTUJEME AŽ DO ODVOLANIA IBA PLATBU KARTOU. Možnosť platby na dobierku nie je možná. Ďakujeme za pochopenie!

 9. KYTICA RUŽÍ - MIX FARIEB

  Úžasná kytica z farebných ruží, vhodná pri každej príležitosti.Počet ruží: 15 ksKvety sú pôvodom z Holandska.Donáška prostredníctvom kuriéra, respektíve doba dodania je podmienená dňom objednania. To znamená, že OBJEDNÁVKA VYKONANÁ CEZ E-SHOP DO 11:30 BUDE DORUČENÁ V NASLEDUJÚCI DEŇ.OSPRAVEDLŇUJEME SA, ALE Z DÔVODU SÚČASNEJ SITUÁCIE A BEZPEČNOSTNÝCH POŽIADAVIEK PREPRAVNEJ SPOLOČNOSTI AKCEPTUJEME AŽ DO ODVOLANIA IBA PLATBU KARTOU. Možnosť platby na dobierku nie je možná. Ďakujeme za pochopenie!
Nastaviť zostupne

   

položiek: 9