0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.

TIPY NA DARČEKY

Nastaviť zostupne

   

položiek: 7

 1. Box Moja Láska

  Spojenie dobrej čokolády a nádherných kvetov ja zaručený recept pre potešenie svojich milovaných.Farebnosť kytice sa môže líšiť v závislosti od aktuálnej dostupnosti kvetov.Kvety sú pôvodom z Holandska.Predajňa je od 15.3.2021 do 21.3.2021 z technických príčin ZATVORENÁ!Donáška prostredníctvom kuriéra, respektíve doba dodania je podmienená dňom objednania. To znamená, že OBJEDNÁVKA VYKONANÁ CEZ E-SHOP DO 11:30 BUDE DORUČENÁ V NASLEDUJÚCI DEŇ.OSPRAVEDLŇUJEME SA, ALE Z DÔVODU SÚČASNEJ SITUÁCIE A BEZPEČNOSTNÝCH POŽIADAVIEK PREPRAVNEJ SPOLOČNOSTI AKCEPTUJEME AŽ DO ODVOLANIA IBA PLATBU KARTOU. Možnosť platby na dobierku nie je možná. Ďakujeme za pochopenie!
 2. Veniec na dvere

  Nádherný a jedinečný veniec na dvere. Priemer: 40 cm
 3. Kvetinový box Grand L

  Nádherný kvetinový box Grand L ohúri hádam každého. Box je farebný, bohatý a moderný.

  Zloženie: slnečnica, gerbera, trsová ruža, chryzantéma, trsový karafiát a tulipán.

  Farebnosť sa môže líšiť v závislosti od aktuálnej dostupnosti kvetov.

  Vzhľadom na vyššiu hmotnosť boxu je donáška možná len v Lučenci alebo blízkom okolí, kuriérom DPD tento box nezasielame.

  Vzhľadom na aktuálnu situáciu okolo COVID-19 je náš e-shop obmedzený v rámci výberu kytíc, dôvodom je nepravidelné zásobovanie kvetov. Donáška prostredníctvom kuriéra, respektíve doba dodania je podmienená dňom objednania. To znamená, že OBJEDNÁVKA VYKONANÁ CEZ E-SHOP DO 11:30 BUDE DORUČENÁ V NASLEDUJÚCI DEŇ. OSPRAVEDLŇUJEME SA, ALE Z DÔVODU SÚČASNEJ SITUÁCIE A BEZPEČNOSTNÝCH POŽIADAVIEK PREPRAVNEJ SPOLOČNOSTI AKCEPTUJEME AŽ DO ODVOLANIA IBA PLATBU KARTOU. Možnosť platby na dobierku nie je možná. Ďakujeme za pochopenie!

 4. EXKLUZÍVNY BOX

  Neviete si vybrať vhodný darček pre svoju polovičku alebo mamičku? Máme pre Vás riešenie! Tento darčekový set obsahuje všetko, čo sa ženám páči : D

  Vzhľadom na vyššiu hmotnosť boxu je donáška možná len v Lučenci alebo blízkom okolí, kuriérom DPD tento box nezasielame.

  Obsah: - box z rezaných kvetov - dúhové mydlo - Mini Hubert de Luxe - sviečka - čokoláda - srdiečko

 5. KYTICA RUŽÍ - MIX FARIEB

  Úžasná kytica z farebných ruží, vhodná pri každej príležitosti.Počet ruží: 15 ksKvety sú pôvodom z Holandska.Donáška prostredníctvom kuriéra, respektíve doba dodania je podmienená dňom objednania. To znamená, že OBJEDNÁVKA VYKONANÁ CEZ E-SHOP DO 11:30 BUDE DORUČENÁ V NASLEDUJÚCI DEŇ.OSPRAVEDLŇUJEME SA, ALE Z DÔVODU SÚČASNEJ SITUÁCIE A BEZPEČNOSTNÝCH POŽIADAVIEK PREPRAVNEJ SPOLOČNOSTI AKCEPTUJEME AŽ DO ODVOLANIA IBA PLATBU KARTOU. Možnosť platby na dobierku nie je možná. Ďakujeme za pochopenie!
 6. EXKLUZÍVNY DARČEK PRE KAŽDÚ ŽENU

  Neviete si vybrať vhodný darček pre svoju polovičku? Máme pre Vás riešenie! Tento darčekový set obsahuje všetko, čo sa ženám páči : DObsah: - bonbóny - zamatový rámik na fotku - kytica z umelých pivoniek - drevené srdiečko - zamatová sviečka - dekorácia s preparovanou ružou - Pereg (ríbezľové víno)
 7. DARČEKOVÝ BOX NIELEN PRE MAMINKU

  Neviete si vybrať vhodný darček pre svoju polovičku alebo mamičku? Máme pre Vás riešenie! Tento darčekový set obsahuje všetko, čo sa ženám páči : DObsah: - ružový zamatový box - Pereg (ríbezľové víno) - zamatový rámik na fotku - hrnček na presso "Hlavne kľud" - drevené srdiečko - sviečka - dekorácia s preparovanou ružou
Nastaviť zostupne

   

položiek: 7