0položka(y)

V košíku nie sú žiadne položky.

PREVÁDZKA JE ZATVORENÁ

Product was successfully added to your shopping cart.

O nás

Bajka Flowers neponúka len čerstvé kvety, aranžovanie, darčekové predmety a bytové doplnky, ale aj priateľský a ochotný prístup ku každému zákazníkovi. Rovnako ako aj naše kvetinárstvo online.

Každú objednávku či pripomienku sa snažíme vybaviť v čo najkratšom čase v prospech našich zákazníkov. Donášková služba, online objednávky a jedinečný design každej kytice.

Naše kvetinárstvo online ponúka aj široký sortiment darčekových predmetov, bytových doplnkov a sezónnych predmetov, ktoré nájdete aj v našej kamennej predajni.

Profesionálni floristi z nášho kvetinárstva vždy držia krok s dobou. Vkusne viazané kytice s moderným a trendovým dizajnom nájdete v našej kamennej predajni aj v kvetinárstve online.

Online kvetinárstvo

Pár slov od Bajky..

Je mi veľkým potešením privítať Vás na stránke BAJKA FLOWERS, volám sa Barbora Šajgalíková a chcela by som Vám povedať aspoň pár slov o mne a o tom ako sa to celé začalo. KVETY! Vzťah k ním mám už od malička. A tak som vždy vo voľnom čase, v pohodlí domova niečo malé tvorila, či už išlo o kytičky alebo aranžmány. Vždy som túžila po nádhernom kvetinárstve, stále som obdivovala tú krásu vôkol mňa. A povedala som si, že raz také budem mať, ale bude niečím iné, výnimočné. Môj veľký sen sa mi splnil v októbri v roku 2017 a to aj vďaka môjmu priateľovi.

Na trhu nie sme ešte dlho, ale vieme Vám zaručiť našu profesionalitu. Máme veľa spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám s radosťou vracajú. Našim cieľom je, aby všetci naši zákazníci boli spokojní a tiež odlíšiť sa od iných kvetinárstiev vlastnou kreativitou. Dúfam, že vašou návštevou či už v kamennej predajni alebo v e-shope si získame vašu priazeň.

So srdečným pozdravom Bajka